خانهACHost تماس با ما و درباره ما

تماس با ما و درباره ما

شرکت آریاسنتر | AC HOST  از سال 1388 شکل گرفت تا پیشگام باشد. پیشگام در ارائه سخت افزار قدرتمند، شبکه مطمئن و فناوری برتر. پیشگام باشد در توجه به مشتری، حساسیت به نیاز آن و اهمیت دادن به خواست او؛ و ما نیاز امروز شما را با تلاش و کوشش بی نظیر همه دست اندرکاران این مجموعه، از پیش به سرانجام رسانیده ایم و آریاسنتر | AC HOST مفتخر است که با ارائه مناسب ترین خدمات، شرایط آرامش خاطر فعالان جهان وب فارسی را فراهم آورد. شما آریاسنتر | AC HOST را متفاوت خواهید یافت پس با ما باشید و “سهامدار اندیشه ای نو باشید!”
آریاسنتر | AC HOST کار خود را با معرفی سرورهای قدرتمند برای پشتیبانی از سرورهای مجازی آغاز نموده است. همسان با سرورهای مجازی، سرورهای اختصاصی عرضه شده، پاسخگوی مخاطبین وسیع با نیازهای گوناگون خواهد بود. سازمانهای دولتی، ارگان ها،‌ خبرگزاری ها، انجمن های بزرگ، گیم سرورها و دیگر سایتهای بزرگ خدمات رسانی در پهنای وب،‌در کنار پشتیبانی ارزنده کادر فنی شرکت می توانند از خدمات گسترده این بخش بهره مند گردند.

 

چرا آریاسنتر | AC HOST به متقاضیان سرورهای مجازی توجه ویژه ای دارد؟
سرورهای مجازی از بیشترین اقبال در میان جوانان و توسعه دهندگان نوپای وب برخوردار هستند. چرا که بهترین راهکار برای افراد و یا سازمان های کوچکی است که با قصد برداشتن گامهای بلندتر در راستای ارتقای جهان وب فارسی می توانند با پایین آوردن هزینه های موجود به رشد توامان خود ادامه دهند، شاید سرورهای مجازی بلندترین امید برای نوخاسته گان عرصه پهناور وب است و توجه شرکتهای فعال به این امر، کمک بزرگی به رشد و بلوغ صنعت وب در ایران خواهد بود. امید است، توجه پروردگار، روشنگر مسیر تعالی این عزم باشد.

 

آریاسنتر | AC HOST اولین ارائه دهنده خدمات ابر کامپیوتر ( رایانش ابری ) در ایران:
خدمات cloud computing در دنیا تحولات بسیار گسترده ای را در تمام حوزه های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با دنیای فناوری اطلاعات بوجود آورده است و جدای از آنکه پایانی بر روش های کلاسیک میزبانی وب خواهد بود، راه را برای جهانی سازی و قابل دسترس بودن نرم افزار ها فراهم آورده است. در حقیقت ابر کامپیوتر، سرعت ارائه خدمات را به بیشترین و هزینه های تمام شده، مصرف انرژی و صرف زمان را به حداقل می رساند و با فراگیر شدن این خدمات در دنیای فردا، تنها نرم افزارهای مورد نیاز برای نصب بر روی کامپیوتر های شخصی، مرورگر های وب خواهند بود.

فرم تماس با ما
آدرس
خراسان رضوی_مشهد_بلوار هفت تیر _هفت تیر 11 _ساختمان تجاری کسری _واحد48
تلفن
2945 2842 021
برخی از اعضای شرکت
سعید محبی
کارمند فنیAC
حسن شیخی
مدیر فنیAC
محمد رضوانیان
مدیر داخلیAC
حسین جسیمی
مدیریت مجموعهAC
مریم اسماعیلی
فروش و بازرگانیAC
نیلوفر ربیعی
حسابداری و مالیAC
پارسا رادفر
کارمند فنی AC
وحید کرمانی
طراح و گرافیک AC